Direct naar de inhoud.
1 2 3 4 5 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Verkocht
“Comfortabel wonen met een tuin op het zuiden!”

Aan de Hoofdstraat 132 in Hoogezand staat deze goed onderhouden tussenwoning met een praktische indeling, veel lichtinval en een onderhoudsarme tuin op het zuiden. De woning is gebouwd in 1977 en in de loop der jaren netjes bewoond en verzorgd. Dankzij de aanbouw aan de achterzijde, de nette keuken en de moderne badkamer is dit een fijne woning waar u zo in kunt.

Hoofdstraat 132

Omschrijving

Begane grond
Via de entree komt u in de hal met toegang tot een net toilet en de woonkamer, die beschikt over een praktische indeling en openslaande deuren naar de tuin. De open keuken is uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en een nieuwe combimagnetron. Aan de achterzijde is een aanbouw gerealiseerd met grote raampartijen, waardoor veel daglicht binnenvalt en een prettige verbinding met de tuin ontstaat.

Eerste verdieping
De eerste verdieping biedt een overloop, twee slaapkamers en een badkamer met inloopdouche, toilet, dubbel wastafelmeubel, wasmachineaansluiting en dakraam. Lees meer

Kenmerken

Bouw
> Type woning:bestaande bouw,
> Bouwjaar1978
Oppervlakten en inhoud
> Perceeloppervlakte165 m2
> Woonoppervlakte115 m2
> Inhoud370 m3
Indeling
> kamers3
> slaapkamers2
Overig
> Bergingvrijstaand steen
> Locatieaan rustige weg,in woonwijk
Reageer op deze woning
Reageer op deze woning
Brochure aanvragen
Brochure aanvragen
sluiten